Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Welcome!
Üdvözlünk oldalunkon! Az oldalon canon (film és könyvbéli) karakterek mellett keresett karakterek is megalkothatók. Szívesen vesszük, ha kútfőből született, "saját" karakterrel csatlakozol hozzánk. Az oldal egy ismert könyvsorozat alapján készült, egy-két kisebb nagyobb változtatással, mellyel igyekeztünk színesíteni a történetet. Felhívjuk figyelmetek, hogy az a bizonyos fő szál, amit a könyvből/filmből megismertetek, nem befolyásolja a dolgok alakulását, és nem erre a szálra szeretnénk építeni. (AZ OLDAL TELJES TARTALMÁT CSAK A REGISZTRÁLT TAGOK TEKINTHETIK MEG! ) Aki esetleg szeretné megnézni a filmet: http://nezzsorozatokat.info/?s=1213&&e=28827
Chat
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (15 fő) Szer. Ápr. 24, 2024 8:35 am-kor volt itt.
Facebook csoportunk
Keresem.... Thumb
Facebook csoportunk!



Legutóbbi témák
» Játszótárs-kereső
Keresem.... EmptyKedd Szept. 09, 2014 9:30 am by Lyra Greenfell

» Készen vagyok!
Keresem.... EmptyKedd Szept. 09, 2014 8:23 am by James Wright

» Canon karakterek
Keresem.... EmptySzomb. Szept. 06, 2014 5:20 am by James Wright

»  Karib-tenger kalózai szerepjáték
Keresem.... EmptySzer. Júl. 16, 2014 7:00 am by James Wright

» Étkező
Keresem.... EmptyVas. Május 11, 2014 7:17 am by Amelia Dalton

» Keresem....
Keresem.... EmptySzomb. Május 10, 2014 8:18 am by Magnus Bane

» Nappali
Keresem.... EmptyKedd Ápr. 29, 2014 4:24 am by Magnus Bane

» Kert
Keresem.... EmptyVas. Ápr. 06, 2014 8:11 am by Amelia Dalton

» Dolgozószoba
Keresem.... EmptyHétf. Márc. 24, 2014 7:24 am by James Wright

Top posters
Clary Fray (240)
Keresem.... Vote_lcapKeresem.... Voting_barKeresem.... Vote_rcap 
James Wright (83)
Keresem.... Vote_lcapKeresem.... Voting_barKeresem.... Vote_rcap 
Magnus Bane (43)
Keresem.... Vote_lcapKeresem.... Voting_barKeresem.... Vote_rcap 
Alec Lightwood (21)
Keresem.... Vote_lcapKeresem.... Voting_barKeresem.... Vote_rcap 
Dorothea Coldstone (20)
Keresem.... Vote_lcapKeresem.... Voting_barKeresem.... Vote_rcap 
Amelia Dalton (16)
Keresem.... Vote_lcapKeresem.... Voting_barKeresem.... Vote_rcap 
Maia Roberts (14)
Keresem.... Vote_lcapKeresem.... Voting_barKeresem.... Vote_rcap 
Mason Lecter (12)
Keresem.... Vote_lcapKeresem.... Voting_barKeresem.... Vote_rcap 
Katherine Abrams (11)
Keresem.... Vote_lcapKeresem.... Voting_barKeresem.... Vote_rcap 
Alekszej Miro Pliszeckaja (10)
Keresem.... Vote_lcapKeresem.... Voting_barKeresem.... Vote_rcap 
Kiemelt társoldalak


Kedves játékosok! Felhívjuk szíves figyelmeteket, hogy az oldalon +16/+18-as tartalom is fellelhető. Kiskorúak esetében az oldal nem vállal felelősséget az obszcén, és vulgáris kifejezések olvasásáért, habár a szabályzat értelmében az ilyen tartalmú hozzászólások fel vannak tüntetve a játéktéren!


 

 Keresem....

Go down 
+2
Theresa Gray
Clary Fray
6 posters
SzerzőÜzenet
Magnus Bane
Warlock
Magnus Bane


>>Hozzászólások száma : 43
>>Birthday : 1171. Jul. 30.
>>Join date : 2014. Feb. 26.
>>Tartózkodási hely : New York

Keresem.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem....   Keresem.... EmptySzomb. Márc. 01, 2014 2:51 am


[You must be registered and logged in to see this image.]


Amelia ...


- angyal - 172 - Odette Yustman (változtatható, de csak megbeszélés után) -


Amelia 1842-ben született a szűz csillagjegyben. Életének első néhány évtizedét az emberi világ tanulmányozásával töltötte és az alap ismeretek elsajátításával. Mindig is más volt, mint a legtöbb angyal. Képességét sohasem használta, igyekszik mindig mindent emberként megoldani. Imádja az emberi világot, épp ezért költözött Londonba még 1863-ban. Egyszerű lánynak adta ki magát, olyan mondénnak aki rendelkezik a látás képességével. Ez a mai napig mit sem változott, senki sem tudja róla, hogy angyal, nem viselkedik úgy. Még az 1800-as években elég jó kapcsolatot ápolt az árnyvadászokkal és szerény személyemmel is. Mindig is szerette, mai napig imádja, az akkori ruhákat és gyakran viseli is őket. Egy időben Árnyvadásznak tanult, de végül nem lett az. Jó magam sem láttam azóta, hogy bejelentette nálam minek tanul. Régen volt már, de talán... megharagudtam egy kicsit. Azóta, hogy megszakadt a kapcsolata az árnyvadászokkal egy vámpírnál él. Szolgálólány a házában, de nincs túl fényes és vidám élete.
(részletsebben privátban, de saját ötletekre is nyitott vagyok)

De, milyen is vagy te pontosan? Egy kedves, vidám, segítőkész lány aki nagyon érdeklődő, szorgalmas és mindenek felett bátor. Nem riad vissza túl sok dologtól, és kiáll a barátaiért. Könnyen kiismer másokat, és nincsenek előítéletei. Jó titoktartó, megbízható, elszánt és kitartó. Ha valamit a fejébe vesz attól nehéz eltántorítani. Kedveli a természetfeletti világot, sokat olvas, imádja a napfényt és a végtelen mezőket. Szeret táncolni, mosolyogni és nem gondolni néha a problémákra és a korlátokra. Kedvenc természetfeletti személye, akit egyben nagyon jó barátjának tart, imád és nagyon jól ismer; Magnus Bane, aki halottnak hiszi a lányt. Amelia szereti a zenét, mindenfélét, de leginkább táncolni szeret rá és énekelni. Kedveli a bulikat is, de csak amik szolidabbak és a barátaival van.



MEGÉRKEZETT! *.*


Vissza az elejére Go down
Dorothea Coldstone
Shadowhunter
Dorothea Coldstone


>>Hozzászólások száma : 20
>>Birthday : 1995. Jan. 24.
>>Join date : 2013. Oct. 20.
>>Tartózkodási hely : A legközelebbi tűzkatasztrófánál, amúgy New York, Brooklyn

Keresem.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem....   Keresem.... EmptyVas. Feb. 09, 2014 6:51 am


[You must be registered and logged in to see this image.]


Caleb Armour


- Árnyvadász – 18 körül – Szabadon válaszható -


Mit is mondjak el rólad… Voltál olyan jófej, hogy egy teljesen zárkózott és magának lányhoz, mint én odamenj és vedd a fáradságot, hogy beszélgess vele és megismerd. Hogy még a parabatai-om is legyél és az életedet is áldozd értem a tűzvészben, amit én okoztam, még álmodni sem mertem. Magamban már lemondtam róla, hogy újra láthatlak a temetésed után, ezért is nem hinném el, ha egyszer csak megjelennél az Intézetben. Pedig túlélted a katasztrófát és a nagy kavarodásban észre sem vettük, hogy a tűzoltók kimentettek, akit eltemettünk az csak egy vámpír maradványai voltak. Felépültél és akár újra csatlakozhatnál is hozzám.
(A korábbi és a mostani személyiségét mind rád bízom, hogy megbocsátott-e nekem, vagy még neheztel rám. Maradt-e valami nyoma az égésnek, vagy nem. Közös emlékekről Pm-ben értekezzünk.)



Vissza az elejére Go down
Clary Fray
Mondén
Clary Fray


>>Hozzászólások száma : 240
>>Birthday : 1995. Nov. 14.
>>Join date : 2013. Sep. 09.
>>Tartózkodási hely : Brooklyn, New York

Keresem.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem....   Keresem.... EmptyVas. Okt. 27, 2013 7:20 am


[You must be registered and logged in to see this image.]


Daniel ...


- angyal - 650 -
- Andy Whitfield (megbeszélés alapján változtatható )-


Eddig közvetlen kapcsolatom nem volt vele, de ő mindvégig ott volt, minden lépésem követte. Tudja a családom titkait, sok generációra visszamenőleg. Soha nem avatkozott bele a dolgokba, most mégis úgy látja, itt lenne már az ideje annak, hogy megtudja mindenki az igazságot.
Kapcsolatba akar velem lépni, bár ódzkodik a tudattól, hogy beleavatkozzon a dolgokba, ezért inkább csak az utam akarja kitaposni. Közeledni kezd felém, valóságos őrangyal akar lenni, ám nem biztos, hogy a jövőben ezt a tevékenységét tovább fogja tudni folytatni, ha Jace közbeavatkozik. De ki tudja, ez még a jövő zenéje...

A személyére vonatkozó történéseket, jellemet és mi egyebet rá hagyom az alkotóra, nekem csak a  "kapcsolat" rész fontos. De megbeszélés alapján ezen is változtathatunk, és közösen ötletelhetünk még.


Vissza az elejére Go down
Mason Lecter
Demon
Mason Lecter


>>Hozzászólások száma : 12
>>Birthday : 1291. Jun. 28.
>>Join date : 2013. Oct. 10.
>>Tartózkodási hely : Hol itt, hol ott...

Keresem.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem....   Keresem.... EmptySzomb. Okt. 12, 2013 11:18 pm


[You must be registered and logged in to see this image.]


(Meredith) Abrams


- vámpír/ démon - 800 / 730 körül (csoporttól függ) -
- Kate Beckinsale -


A keresztnévhez nem ragaszkodom, ahogy az avihoz sem.
Amikor Mason még ember volt, egy kovács lányaként élt, de ahogy a fiú meghalt, és démonként tért vissza, rájött a titokra, hogy Abrams kisasszony sem éppen emberi lény. Kapcsolatuk szerelemmel indult. Amikor Mason eltűnt közel tíz évre a tündérek birodalmába, a lány vagy inkább nő azt hitte, hogy meghalt. Aztán amikor újra találkoztak, oly sok század után, szándékosan mondogatta magának, hogy nem is ismerik egymást. Direkt kerülte a férfit, de Mason kezd rájönni ki is ő, és kapcsolatuk jövője nem túl pozitív kilátással teli.
Jellembeli és sok százados előtörténeti részleteket nem szabok meg, csak az ismeretség legyen adott.


ELKELT!!!!



Vissza az elejére Go down
Cain Brightmore
Werewolf
Cain Brightmore


>>Hozzászólások száma : 2
>>Birthday : 1989. Jan. 14.
>>Join date : 2013. Oct. 02.
>>Tartózkodási hely : Manhattan

Keresem.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem....   Keresem.... EmptySzer. Okt. 09, 2013 6:41 am


[You must be registered and logged in to see this image.]


Isaac Remillard


- boszorkánymester - userre bízom - Ian Bohen -


Te mocsok. Te kétszínű dög. Franciaországból származol – legalábbis az egyik ősöd. Igazi nőcsábász vagy, és még annak ellenére is szerzel magadnak fiatal pipiket, ahogy kinézel. Harminchét körül lehetsz kinézetileg, de azt hiszem, te ennél több vagy választékos szóhasználatod alapján. Úgy forgatod a szavakat, akár egy hatszáz éves vámpír, a kiejtésed kristálytiszta angol, és ezt a gyönyörű adottságot leginkább rám pazarolod, mint állandó vitapartnerre. A legtöbb külső szemlélői vélemény szerint tökéletesen alakíthatnánk a modernkori idős házaspárt rendszeres civódásainkkal, állandó veszekedéseinkkel, és azt hiszem, ez a gondolat még tetszik is nekem. Az égvilágon be nem vallanám senkinek, hogy titkon a szebbik feledet stírölöm, amikor hátat fordítasz nekem, és legszívesebben berángatnálak a saját szobámba, hogy nő létemre egy jó menetet lezavarjak veled – jól tudom, hogy ezt igazából neked kéne gondolnod rólam, de igazából fogalmam sincs, mi jár a fejedben a folytonos cselszövéseken és a káposztaleven kívül.
Igazi polihisztor vagy, gyakorlatilag mindenhez értesz, és nem tudok olyan hangszert a kezedbe adni, amin ne tudnál játszani. Zongora- és hegedűjátékaiddal raboltad el anno a szívemet, mikor még nem ismertük annyira egymást, inkább csak látásból; azt kívánom, most is bár úgy lenne! A véremet szívod, „kis bolhásodnak” hívsz, és nagyon is jól tudod, ilyenkor mennyire feltépném a torkodat, és a hulládat a Szajnába gurítanám. Nagyon is jól tudom, mennyire nem normális az, hogy egy évekkel idősebb, felnőtt férfiba szerettem bele nagyjából három éve, de nem tudtam megálljt parancsolni ennek. Te nem az a tipikus lovestory vagy, amikor egy fiatal fiú kukkolja a lányt éjszaka az ablakból. Te inkább az „utcán járkálok, mert szép az idő” kategóriába tartozol, aki igazából csak nézelődik, de állandó partnerre nincs szüksége. Elégítsék ki az igényeit, és minden meg van oldva! Azon kívül, hogy boszorkánymester vagy, és mindenhez értesz gyakorlatilag, nem sok mindent árultál el magadról. Szemed villanásából tudom, hogy valamit eltitkolsz előlem, de még nem jöttem rá, hogy mit…
Pedig erősen töröm rajta a fejemet.

//nos, ő lenne az én egyetlen „barátom”, aki még el is visel maga mellett – cserében persze hülyére szadiz engem a beszólásaival, és képtelen megállni a gúnyos vigyorait. Itt most nem a tipikus szerelmi sztorira gondolok, hanem inkább arra, hogy én majd’ megveszek a fasziért, de ő ezt erősen hajlamos ignorálni, sőt, még büszke is rá! Very Happyörülnék, ha szerelmi szál fűződne a közös történetünkbe, de megbeszélhetünk mást is. :3 nagyon várom őt. *-*


Vissza az elejére Go down
Theresa Gray
Warlock
Theresa Gray


>>Hozzászólások száma : 7
>>Join date : 2013. Sep. 26.
>>Tartózkodási hely : London

Keresem.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem....   Keresem.... EmptyCsüt. Okt. 03, 2013 11:30 pm


[You must be registered and logged in to see this image.]


William Herondale


- Árnyvadász- 17-18év - Chace Crawford VAGY Ed Westwick -


Will Herondale egy igen sokrétű karakter. Külső szemlélőknek egy önző, magának való, makacs, illetlen, nem törődöm alaknak tűnhet, ám ez a viselkedés valóban hozzá tartozik. Van azonban egy másik személyisége is, amit csak keveseknek mutat meg, azoknak akiknek úgy gondolja megteheti. Sokat jelent számára a feladat amelyet rábíznak és ha nem is mindig szabályosan, vagy helyesen cselekszik, hallgat a ösztöneire. Külsejét tekintve igazi szívtipró, aki ha lehetősége van rá ki is használja, és ahogy a nőket úgy az alkoholt sem veti meg. Mindennek azonban oka van. Egy titok amelyről senkinek sem beszél.
Egyszóval kedves sokrétű Will siess hozzám Wink


Vissza az elejére Go down
Clary Fray
Mondén
Clary Fray


>>Hozzászólások száma : 240
>>Birthday : 1995. Nov. 14.
>>Join date : 2013. Sep. 09.
>>Tartózkodási hely : Brooklyn, New York

Keresem.... Empty
TémanyitásTárgy: Keresem....   Keresem.... EmptySzer. Szept. 25, 2013 2:56 am

***
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Keresem.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Keresem....   Keresem.... Empty

Vissza az elejére Go down
 
Keresem....
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Keresem....
» Keresem -sablon-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Egyéb :: Archívum-
Ugrás: